KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13777413
nr 1377 7413
Mai-Britt Palmroth
(1930-2020), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 48x59 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:29:58
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Mai-Britt Palmroth
Läs mer om Mai-Britt Palmroth